Natječaj za posao – Kozmetičar

Viškovo (Hrvatska)
Početak natječaja: 11.01.2024.
Rok prijave: 11.02.2024.

Kozmetički centar Loops zapošljava kozmetičarku. Pročitaj više...

Nudimo:

  • Fiksna i stimulativna primanja
  • Radno vrijeme 40 sati tjedno
  • Stalni radni odnos u pozitivnom okruženju
  • Dodatne edukacije
  • GODIŠNJI ODMOR ljeti i zimi

VAŽNO je da osoba zna osnove i da ima želju za usavršavanjem!

Opis posla:

  • maderoterapija
  • anticelulitni tretmani
  • tretmani njege tijela i lica
  • masaže
  • manikura (trajni lak, nail art)
  • pedikura
  • lash lift
  • depilacija
  • trepavice
  • pružanje savjeta klijenticama o tretmanima, proizvodima i uslugama

Uvjeti:

  • SSS kozmetičar, pediker, maser
  • radno iskustvo od 6 mjeseci do 2 godine (nije uvijet)
  • bitno je da imate iskustva u nekim od gore navedenih usluga, nije nužno imati znanja u svim tretmanima koje radimo u salonu
  • salon je poznat kao transformacijsko mjesto, gdje žene potičemo na zdrav život, fitness/healthy life te uz naše madero i anticelulitne masaže mijenjamo ženama izgled tijela i način života
  • poželjno osnovno znanje engleskog jezika, ali nije uvjet
  • visoka uslužnost, usmjerenost na klijentice, ljubaznost, samostalnost, odgovornost u izvršavanju zadataka i okretnost
  • tražimo osobu koja je željna napredovanja, spremna se usavršavati u ostalim beauty tretmanima u salonu, visok stupanj motiviranosti, entuzijazma i dinamičnosti
  • salon je poznat kao mjesto mira, kulture i harmonije te je zbog toga bitno da je osoba kulturna, uredna, pozitivna i timski igrač

Što nudimo:

  • prijava na neodređeno vrijeme ili po dogovoru
  • radno vrijeme u smjenama 7 sati dnevno, nedjelja slobodna
  • rad s vrhunskim proizvodima
  • mogućnost napredovanja i edukacija
  • rad u vrlo ugodnoj/pozitivnoj atmosferi
  • izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh
  • bez prekovremenog rada
  • edukacija potencijalnih kandidata
  • božićnica, dodatni bonusi

Nudimo usavršavanje, besplatne edukacije za kandidate koji su voljni učiti i usmjeriti se u beauty svijetu.

Svoje zamolbe možete poslati na email: ivana. spasovski@gmail.com, putem obrasca ili se možete najaviti osobno na broj 091/7295-985 (Ivana) i doći osobno sa životopisom prema dogovoru. Ispod teksta nalazi se obrazac za Vaš životopis tako da možete jednostavno ispuniti i poslati odmah i ćemo Vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku.

Pošaljite upit!

Edukacije
Istraži

Rezervirajte termin!

Pridružite se mnogim zadovoljnim klijentima koji su već iskusili našu strast za ljepotom.

Koristimo kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva pregledavanja, posluživanje prilagođenih oglasa ili sadržaja i analizu našeg prometa. Klikom na “Prihvaćam” pristajete na našu upotrebu kolačića. Saznajte više.