Nazovite nas

+385 (0)95 2906 992

kozmetickicentarloops@gmail.com

Zakazivanje termina

Preporučujemo zakazivanje termina

Kozmetički centar Loops u Viškovu zapošljava dvije nove djelatnice na radno mjesto:

  • kozmetičarka

Tražimo pozitivne, vedre, kreativne, stručne, dinamične i uredne osobe s iskustvom koje vole ovaj posao, žele uz nas napredovati i graditi karijeru beauty artista.

Uvjeti:

  • SSS kozmetičar, pediker, maser
  • bitno je da imate iskustva u nekim od navedenih usluga, nije nužno imati znanja u svim tretmanima koje radimo u salonu
  • salon je poznat kao transformacijsko mjesto, gdje žene potičemo na zdrav život, fitness/healthy life te uz naše madero i anticelulitne masaže mijenjamo ženama izgled tijela i način života
  • poželjno osnovno znanje engleskog jezika, ali nije uvjet
  • visoka uslužnost, usmjerenost na klijentice, ljubaznost, samostalnost, odgovornost u izvršavanju zadataka i okretnost
  • tražimo osobu koja je željna napredovanja, spremna se usavršavati u ostalim beauty tretmanima u salonu, visok stupanj motiviranosti, entuzijazma i dinamičnosti
  • salon je poznat kao mjesto mira, kulture i harmonije te je zbog toga bitno da je osoba kulturna, uredna, pozitivna i timski igrač

Opis posla:

  • maderoterapija
  • anticelulitni tretmani
  • tretmani njege tijela i lica
  • masaže
  • manikura (trajni lak, nail art)
  • pedikura
  • lash lift
  • depilacija
  • trepavice
  • pružanje savjeta klijenticama o tretmanima, proizvodima i uslugama

Potrebno znanje:

  • čišćenje lica
  • trajni lak
  • pedikura
  • masaža

VAŽNO je da osoba zna osnove, da je pouzdana, motivirana, ljubazna, skoncentrirana na rad i da ima želju za usavršavanjem!

Nudimo:

  • Fiksna i stimulativna primanja
  • Radno vrijeme 40 sati tjedno
  • Stalni radni odnos u pozitivnom okruženju
  • Dodatne edukacije
  • GODIŠNJI ODMOR ljeti i zimi
  • Rad u vrijednom, vedrom i pozitivnom kolektivu

Neto plaća: od 800 do 1200 eura

Početak rada odmah.

Prijava na natječaj:

  • Možete doći u salon prema dogovoru s životopisom uz prethodnu najavu na broj mobitela 095 2906 992
  • Putem emaila: kozmetickicentarloops@gmail.com.
  • Životopis možete ispuniti putem obrasca na našoj Internet stranici i poslati nam odmah SADA. Javit ćemo Vam se u roku u narednih 10 radnih dana od dana prijave.

Natječaj traje od 12. siječnja 2024. do 12. veljače 2024. godine.

VAŽNO je da osoba zna osnove i da ima želju za usavršavanjem!

Translate »
Verified by MonsterInsights